Usługi

 

 
 
MYCIE + MASAŻ + PIELĘGNACJA WŁOSÓW + STRZYŻENIE MĘSKIE + MODELOWANIE WŁOSÓW
 
Podstawowy pakiet usług dla Panów. Fryzjer zacznij od mycia włosów szamponem pielęgnacyjnym i zabiegiem relaksującym masaż skóry głowy. Następnie nakłada na włosy pielęgnującą odżywkę. Kolejny etap to to precyzyjne strzyżenie męskie za pomoc noża i / lub maszynki. Usługi obejmują modelowanie włosów zgodne z życzeniem Klienta. 
 
Specjalnie dla Ciebie, próba standard strzyżeń męskich wprowadziliśmy także usługi barberskie.
To właśnie z myślą o Panach poszerzyliśmy ofertę zabiegów. Prócz strzyżeń klasycznych znajdziesz w naszym salonie także usługi barberskie.
Jeśli jesteś typem brodacza, przyjdź do Nas a zadbamy o Ciebie i Twoja brodę z objętą starannością. 
 
USŁUGI BARBERSKIE
Na początku przygotowujemy skórę do zabiegu poprzez nałożenie kosmetyków zmiękczających zarost i ciepłego kompresu, który otwiera pory i pozwala się odprężyć. Po zrobieniu zdjęć za pomocą pędzla nakłada się na zarost przenoszony w górę i uruchamiany moment golenia brzytwą z jednorazowego ostrzem. W końcowej fazie nakładania się na skórę kosmetyki łagodząco-nawilżające oraz zimny kompres, który zamyka pory.
 
Przygotowaliśmy również coś specjalnego dla wszystkich mężczyzn, którzy marzą o lśniącej i pięknej brodzie. Każdy Pan odwiedzający nasz salon może liczyć na, że ​​profesjonalnie i precyzyjnie zadbamy o jego brodę.