Usługi

USŁUGI DLA NIEJ  
MYCIE + MASAŻ + PIELĘGNACJA WŁOSÓW + STRZYŻENIE DAMSKIE + MODELOWANIE WŁOSÓW

Podstawowy pakiet usług dla Pań. Fryzjer rozpoczyna od mycia włosów szamponem pielęgnacyjnym i wykonuje relaksujący masaż skóry głowy. Następnie nakłada na włosy pielęgnującą odżywkę odpowiednio dobraną do typu włosa. Kolejny etap to precyzyjne strzyżenie damskie za pomocą nożyczek i/lub maszynki. Ostatni etap usługi to modelowanie włosów zgodne z życzeniem Klientki.
 

Farbowanie włosów (koloryzacja) 
Farbowanie włosów jest jednym z najpopularniejszych usług wykonywanych w salonach fryzjerskich McHair fast styling. Kolor włosów  jest dobrze dobrany do naszej osobowości może dodać nam pewności siebie i energii. Niezależnie do tego, czy jest to kolor pełny, wyrazisty czy delikatny i subtelny, daje on „nowe życie” włosom, wydobywa zalety twarzy lub tuszuje cechy przez nas nielubiane. Koloryzacja włosów wykonywana jest przez nas profesjonalnymi farbami Indola. Dzięki nowoczesnej koloryzacji Indola Permanent Care Color można uzyskać olśniewający trwały kolor, dbając jednocześnie o kondycję i zdrowy wygląd włosów. Permanentna koloryzacja Indola PCC jest niezawodna i bazuje na technologii o wysokiej jakości. To odpowiedź na rosnące potrzeby dotyczące profesjonalnej koloryzacji.

Permanentną koloryzację Indola PCC wyróżnia:
Jakość koloru – Skoncentrowane mikro-pigmenty dogłębnie wnikają w włókna włosów.
Aktywna Pielęgnacja – Opatentowany Nutri-Care Complex wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną strukturę włosów.
Gładka Konsystencja – Szybkie łączenie i łatwość aplikacji.
Kompletna Linia Produktów – PCC to linia około 100 odcieni zgrupowanych w 5 kategoriach.
Konsystencja i zapach – Gładka, kremowa konsystencja zapewnia przyjemną aplikację oraz ułatwia dogłębną penetrację pigmentów; delikatna, owocowa nuta zapachowa umila zabieg koloryzacji.

Keratynowe prostowanie włosów 
Nowoczesna usługa keratynowego prostowania włosów zapewnia długotrwały efekt lśniących i gładkich włosów. Zabieg wykonywany jest na bazie produktu zawierającego naturalną keratynę, która wygładza, odbudowuje i chroni włosy. W efekcie można całkowicie zrezygnować lub ograniczyć stosowanie prostownicy. Stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji. Długość utrzymania się efektu prostych, lśniących włosów zależy dodatkowo od tego, w jaki sposób pielęgnujemy włosy po zabiegu. Przy właściwej pielęgnacji efekt prostych włosów utrzyma się od 3 do 5 miesięcy, jednak w głównej mierze zależy to od typu i gęstości włosów. Włosy grube i kręcone mogą być mniej podatne na zabieg, natomiast najlepsze rezultaty wygładzenia uzyskuje się przy włosach cienkich, puszących się.
 
Dekoloryzacja włosów 
Jest to usługa wykonywana w przypadku radykalnej zmiany koloru. Fryzjer zależnie od stanu włosów wybiera odpowiedni produkt do dekoloryzacji. Produkt do dekoloryzacji pozostaje na włosach przez czas określony przez fryzjera w zależności od pożądanego efektu, po czym zostaje spłukany. Włosy zostają dokładnie umyte szamponem pielęgnacyjnym. Po tej usłudze konieczne jest nałożenie wybranej farby. 
 
Fibreplex - rewolucja dla wszystkich miłośników koloru
Rozjaśnianie i koloryzacja mogą uszkodzić Twoje włosy. Efekt? Suche i łamliwe pasma. Jednak za sprawą nowego systemu FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional, który może być dodany do każdej profesjonalnej farby oraz rozjaśniacza możesz zapomnieć o takich skutkach koloryzacji! FIBREPLEX wzmocni Twoje włosy i ograniczy ich łamliwość zachowując tą samą jakość koloru! 
 
USŁUGI DLA NIEGO
MYCIE + MASAŻ + PIELĘGNACJA WŁOSÓW + STRZYŻENIE MĘSKIE + MODELOWANIE WŁOSÓW
 
Podstawowy pakiet usług dla Panów. Fryzjer rozpoczyna od mycia włosów szamponem pielęgnacyjnym i wykonuje relaksujący masaż skóry głowy. Następnie nakłada na włosy pielęgnującą odżywkę. Kolejny etap to to precyzyjne strzyżenie męskie za pomocą nożyczek i/lub maszynki. Usługę kończy się modelowaniem włosów zgodne z życzeniem Klienta. 
Specjalnie dla Ciebie, prócz standardowych strzyżeń męskich wprowadziliśmy także usługi barberskie.
To właśnie z myślą o  Panach poszerzyliśmy ofertę zabiegów. Prócz strzyżeń klasycznych znajdziesz w naszym salonie także usługi barberskie.
Jeśli jesteś typem brodacza, przyjdź do Nas a zadbamy o Ciebie i Twoją brodę z największą starannością. 
 
USŁUGI BARBERSKIE
Na początku przygotowujemy skórę do zabiegu poprzez nałożenie kosmetyków zmiękczających zarost i ciepłego kompresu, który otwiera pory i pozwala się odprężyć. Po zdjęciu kompresu za pomocą pędzla nakłada się na zarost warstwę piany i rozpoczyna moment golenia brzytwą z jednorazowym ostrzem. W końcowej fazie  nakłada się na skórę kosmetyki łagodząco-nawilżające oraz zimny kompres, który zamyka pory.
 
Przygotowaliśmy również coś specjalnego dla wszystkich mężczyzn, którzy marzą o lśniącej i pięknej brodzie. Każdy Pan odwiedzający nasz salon może liczyć na to, że profesjonalnie i precyzyjnie zadbamy o jego brodę.